خندوانه

برنامه شاد و مفرح

خندوانه

برنامه شاد و مفرح

خندوانه

این برنامه از افرادی تشکیل شده که با تست خنده به برنامه وارد شدند و در طول برنامه لبخند به لب دارند و به آن‌ها هیئت داوران خندوانه گفته می‌شود. برنامه با مقدمهٔ رامبد جوان شروع می‌شود و پس از آن او و حضار تیتراژ شاد برنامه را می‌خوانند. بعد، مهمان برنامه را همراه با تشویق به داخل دعوت می‌کنند. ابتدا گفتگویی با دو نفر از دوستان و همکاران وی نشان داده می‌شود. گفتگو با مهمان شروع می‌شود که با شوخی و خنده همراه است. در پایان از مهمان برنامه خواسته می‌شود که پنج ثانیه به سمت دوربین لبخند بزند و هیئت داوران خندوانه در برنامهٔ پایانی هر هفته بهترین لبخند را گزینش می‌کنند. در طی برنامه نیما شعبان نژاد کارهای خنده‌دار انجام می‌دهد.

از بخش‌های دیگر برنامه می‌توان به استندآپ کمدی، مسابقه، میان برنامه (مصاحبه با مردم داخل تهران، استان های ایران، خارج از کشور)، میان برنامه (انیمیشن) و … نام برد.

خندوانه مسابقه خندوانه دانلود خندوانه رامبد جوان دانلود کتاب خندوانه

بایگانی

سلام خندوانه ای های عزیز؛ امیدوارم حالتون مثل همیشه عالی باشد.

اگه یادتون باشه چند روز پیش بود که در برنامه خندوانه در مورد یک مسابقه کتابخوانی صحبت کردیم، مسابقه ای در نوع خودش بزرگ و خاص.
در این مسابقه شما باید یکی از دو کتاب را به انتخاب خود مطالعه کنید و به مرور زمان به سوالات این مسابقه پاسخ دهید و در زمان مشخص شده که اعلام خواهد شد پاسخ های خود را ارسال کنید، هر پاسخ امتیاز خاص خود را خواهد داشت و بعد از اتمام زمان ارسال پاسخ ها افردادی که برترین امتیاز ها را داشته باشند به برنامه خندوانه دعوت میشوند و رقابت اصلی آنجا انجام خواهد شد و به ۱۳ نفر جایزه اهدا خواهد شد.

جوایز مسابقه کتاب خوانی خندوانه :

  • نفر اول ۲۰ میلیون تومان
  • نفر دوم ۱۵ میلیون تومان
  • نفر سوم ۱۰ میلیون تومان
  • ده نفر هر کدام ۲ میلیون تومان

برای شرکت در این مسابقه شما میتوانید با شماره ۰۲۱۶۴۲۴ در تماس باشید.

سوالات بصورت تستی میباشند و شما باید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

این مسابقه برای دو کتاب میباشد که ما کتاب یک عاشقانه آرام را برای شما آماده کردیم.

این کتاب ها با کیفیت فوق العاده ای تایپ شده  دانلود کنید

دانلود یک عاشقانه آرام نادر ابراهیمیword

دانلود کتاب جام جهانی در جوادیه pdf